II Edukacja Kreatywna z Medialną

Njbardziej kreatywne forum UO, mam nadzieję... ;)


#1 2008-11-08 14:14:42

beherit89

Administrator

3129743
Call me!
Skąd: Opole/K-K/St. Kuźnia
Zarejestrowany: 2008-11-04
Posty: 22
Punktów :   

Kreatywność kreatywnych (?)

Słuchajcie dzieci, a właściwie czytajcie i to uważnie
Przyjęło się na UO, że kierunki takie jak: animacja kulturalno-społeczna, czy edukacja kreatywna z medialną, są rozpoznawalne,
są to kierunki o których się słyszy i których obecność jest zarówno widoczna jak i namacalna.
Powyższe forum (Happeningi/Eventy) powstało właśnie po to byśmy mogli tu na forum rzucić jakieś pomysły, będą one mam nadzieje tu przedyskutowywane, planowane, organizowane itp, a w rezultacie będą także naszym rzeczywistym działaniem,
naprawdę fajnie by było gdyby zostało po nas coś więcej niż puste daty w statystykach UO.
Przy okazji zwracam się z prośbą że gdy już zaczną się pojawiać pomysły osoby które w danym przedsięwzięciu chcą brać udział wyraźnie to wyraziły tu na forum.
Okazji jest dużo, a my ponoć jesteśmy kreatywni, czas najwyższy zacząć to udowadniać!

Pozdrawiam Was Misie gorąco


Nie ma gorszego zła od pięknych słów, które kłamią.

Offline

 

#2 2008-11-18 19:48:58

Katerina:)

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-05
Posty: 3
Punktów :   

Re: Kreatywność kreatywnych (?)

Hmmmmm... ja mysle,ze moglibysmy zorganizowac cos w mdeku np czytanie dzieciom,zorganizowac taki dzien albo takie dni ze ekm czyta dzieciom...oooo! co wy na to...?

Offline

 

#3 2008-11-18 20:20:37

jaśko

Nowy użytkownik

8275287
Zarejestrowany: 2008-11-13
Posty: 2
Punktów :   

Re: Kreatywność kreatywnych (?)

Możemy też wystawić przedstawienie dla dzieci np. czerwony kapturek:P

Offline

 

#4 2008-11-18 21:33:18

beherit89

Administrator

3129743
Call me!
Skąd: Opole/K-K/St. Kuźnia
Zarejestrowany: 2008-11-04
Posty: 22
Punktów :   

Re: Kreatywność kreatywnych (?)

jasne inicjatywy typu prospołeczne/wystawy itp myślę że będą bardzo mile w MDK'u widziane, kwestia tylko nadania temu konkretnej formy i przedstawienia 'władzom' MDK'owskim


Nie ma gorszego zła od pięknych słów, które kłamią.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mesjasz.pun.pl www.pgklan.pun.pl www.managerzuzlowy.pun.pl www.wolontariat.pun.pl www.alcoholbrigadeforum.pun.pl